For foreigners For foreigners
Ozdoba Zpět na předchozí stránku Ozdoba
Metro o Bertramce

Dlouholeté podvodné jednání Karla Muzikáře (viz seznamy agentů StB) v souvislosti s Bertramkou poškozuje Mozartovu obec v mnoha směrech. Marně u něj v tomto směru už vícekrát protestovala. Kulturou nepoznamenaní tlustokožci však nemají o morálním jednání v demokratické společnosti potuchy a jsou zřejmě natrvalo zabydleni v praktikách, k nimž byli vyškoleni za totalitního režimu. Karla Muzikáře vycvičili na vojenské škole pozemního vojska ve Vyškově nepochybně i v tzv. zákopové válce. Takže dobře vycvičený nomenklaturní kádr KM se na Bertramce prostě „zakopal“, byť teď už jen „virtuálně“. Ze svého palebného postavení zamířil do nechráněného prostoru webu, přičemž jeho municí je lež, že Bertramka je pro veřejnost zavřena.

Znáte účinné zbraně proti takové „páté koloně z doby totalitní“ v naší současné společnosti? Mezi Pražany velice rozšířený deník Metro dne 24. 3. 2012 dokázal, že některými z nich jsou vyzbrojena současná média.

Viz odkaz:

http://www.metro.cz/spor-o-bertramku-presidlil-na-web-lide-nevi-zda-je-otevrena-pag-/co-se-deje.aspx?c=A120323_160348_co-se-deje_ava

 

 

Spor o Bertramku přesídlil na web. Lidé neví, zda je otevřena

Adam Váchal Metro.cz
24. března 2012  9:00

Slavná vila je uzavřena, píše se na webu. Podle majitele jde o sabotáž. Bertramka je totiž veřejnosti normálně přístupná.

Bertramka je až do odvolání uzavřena, píše se na internetových stránkách slavné vily Prahy 5. Ve skutečnosti ji mùže denně kdokoliv navštívit. Informace na webu je totiž klamná. "Bývalý provozovatel Bertramky si již tři roky naschvál platí doménu Bertramka.cz, kde píše, že je vila uzavřena. Chce nám takto škodit, což se mu daří," řekl Metru Tomislav Volek, předseda Mozartovy obce, která se před třemi lety stala staronovým vlastníkem usedlosti.

Nezasvěcený se k otvíracím dobám nedostane

Pro člověka, který se chce do vily podívat, ale neví, kdo je jejím vlastníkem, je téměř nemožné se dopídit toho, že je veřejnosti přístupná. Internetové vyhledávače totiž zobrazují především právě zavádějící odkazy. "Správný odkaz, na kterém lidé najdou informace, zní Bertramka.eu, podrobnosti pak lidé objeví přímo na stránkách Mozartovy obce," dodává Volek.

Vila je přístupná veřejnosti denně od deseti do sedmnácti hodin. Zájemci si mohou pronajmout její prostory například pro svatební obřad.